Menu

Przedwyborcze spotkanie w Sielcu

Marzec 3, 2020 - - AKTUALNOŚCI
Przedwyborcze spotkanie w Sielcu

Grubo ponad setka sympatyków PSL-u, działaczy lokalnych Stronnictwa, radnych wojewódzkich, powiatowych i gminnych spotkało się w poniedziałek, 2 marca w sali konferencyjnej Spółdzielni Producentów Warzyw i Owoców w Sielcu gm. Skalbmierz na konwencji wyborczej kandydata na prezydenta RP – Władysława Kosiniak-Kamysza.
Wprawdzie sam kandydat zmuszony był zrezygnować z udziału w sieleckim spotkaniu z powodu zwołania w tym dniu nadzwyczajnej sesji Sejmu, poświęconej rozprzestrzenianiu się koronawirusa i podjętym przez rząd działaniom zabezpieczającym, niemniej do Sielca dotarli dwaj europosłowie: Krzysztof Hetman i Adam Jarubas, którzy w swych wystąpieniach przedstawili program wyborczy Władysława Kosiniak-Kamysza. W dyskusji zabierali głos m. in. szef kazimierskich struktur PSL Jan Nowak, prezes Spółdzielni w Sielcu Mirosław Fucia, długoletni działacz PSL-u Tadeusz Bucki i inni.
Konkluzją poniedziałkowego spotkania było przekonanie, że – jak zgodnie stwierdzono – Władysław Kosiniak-Kamysz będzie prezydentem aktywnym, który będzie dbał o wszystkich obywateli, ponad podziałami, niezależnie od ich wieku, miejsca pochodzenia, statusu materialnego, poglądów, czy światopoglądu.  Zdjęcia Organizatora